مراجعه کننده محترم قبل از ورود به سامانه نوبت دهی، موارد ذیل را به دقت مطالعه فرمایید :

  راهنمای رزرو نوبت

  برای دریافت نوبت در صورتی که قبلا از طریق سایت نوبت نگرفته اید ؛ لطفا اطلاعات خود را تکمیل نموده و دکمه رزرو نوبت را کلیک نمایید .

  در صورتی که قبلا از طریق سایت نوبت اخذ کرده اید ابتدا کد ملی خود را وارد نموده و دکمه جستجو را کلیک نمایید تا اطلاعات شما در قسمت پایین نمایش داده شود.

  در صورت عدم حضور به موقع در مرکز، نوبت کنسل است و مبلغی از هزینه پرداخت شده به عنوان هزینه رزرواسیون اخذ و الباقی به صورت حضوری مسترد می گردد .

  زمان تعیین شده به صورت تقریبی ، یک ساعت است. بدیهی است اگر بعد از زمان تعیین شده مراجعه نمایید، زمان انتظار افزایش خواهد یافت.

  ضروری است نوبت دهی اینترنتی صرفاً با مشخصات و اطلاعات بیمار انجام شود. در صورت مغایرت مشخصات ثبت شده با بیمار نوبت کنسل و مبلغی از هزینه پرداخت شده به عنوان هزینه رزرواسیون اخذ و الباقی به صورت حضوری مسترد می گردد.

جهت دریافت نوبت مبلغ 70.000 تومان به صورت علی الحساب دریافت میشود و الباقی وجه در هنگام مراجعه به مرکز محاسبه و دریافت خواهد شد

توجه کنید که مراحل را تا انتها ادامه دهید تا سیستم قبضی مشابه تصویر زیر به شما دهد
راهنمای نوبت دهی سایت دکتر نکویی

ثبت نام جهت تشکیل پرونده و رزرو نوبت
نام
نام خانوادگی
کد ملی
تلفن همراه
تاریخ مورد نظر خود را انتخاب نمایید و دکمه جستجو را فشار دهید ، پس از ان سطر مورد نظر را انتخاب نمایید .
تاریخ yyyy/mm/dd با فرمت
لطفا در این قسمت نسخه پزشک را جهت ارائه بهتر خدمات ضمیمه نمایید .
فرمت های مجاز تصویر (png,jpeg,jpg,bmp) و حجم تصویر از 2 مگابایت بیشتر نباشد
جستجو و یافتن پرونده بیمار بر اساس کد ملی در صورت تشکیل پرونده به صورت اینترنتی
در صورتی که قبلا از طریق سایت نوبت گرفته اید ، فقط کد ملی را وارد نمایید و دکمه جستجو و نمایش اطلاعات را فشار دهید
   

درباره دکتر نکوئی

دکتر سیروس نکوئی در سال 1369 از دانشگاه علوم پزشکی مشهد فارغ التحصيل شد، ايشان در سال 1373 موفق به اخذ بورد تخصصي رادیولوژی از همان دانشگاه با رتبه نخست کشوری گردید. از سال1382 تا 1383 دوره تکميلي CT scan و MRI را در کشور آمریکا و در دانشگاه UCSD طي کرده است. در حال حاضر ايشان به عنوان عضو هیئت علمی (دانشیار) در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در زمينه هاي تصویربرداری پزشکی در شهر مشهد مشغول تدریس و کار مي باشند و بعدازظهرها در کلینیک خصوصی فعالیت می نمایند.

خدمات کلینیک

رادیوگرافی دیجیتال، انواع رادیوگرافی رنگی (دیجیتال) ، سونوگرافی ، کالر داپلر (داپلر رنگی) مواردی از رادیولوزی اینترونشنال نظیر بیوپسی و FNA (نمونه برداری) مشاوره در مورد CT-scan و MRI که در مراکز دیگری انجام شده است

تمامي خدمات اين کلینیک، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه ميباشند و فعاليت هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است